Başvuru

Kimler Başvurabilir : Coğrafya öğretmenleri, Sosyal Bilgiler Öğretmenleri, Sınıf Öğretmenleri, Fen Bilimleri Öğretmenleri

Başvuru tarihleri : 07 Haziran 2020 – 07 Temmuz 2020
Katılımcı sonuç listesi : 13 Temmuz 2020
Proje etkinlik tarihi : 10 – 14 Ağustos 2020

İlginize teşekkür ederiz. Salgın riski nedeniyle TÜBİTAK’la yapılan görüşmeler sonucunda katılımcı sayısı 30’dan 20’ye düşürülmüştür.

Başlıksız Belge
ASİL KATILIMCI LİSTESİ
  ADI SOYADI BRANŞI İŞ ADRESİ
1 Halime DOĞAN Coğrafya öğretmeni Konya/Erbil Koru Anadolu Lisesi 
2 Şöhret BİLMEZ Coğrafya öğretmeni Gaziantep Maruf Marufoglu Kız Anadolu Lisesi 
3 Ebru KAYA Coğrafya öğretmeni Gaziantep Şehitkamil Mehmet Akif Ersoy MTAL
4 Mediha KANAT Coğrafya öğretmeni Adana İsmail Kulak Anadolu Lisesi
5 Yusuf ÇETİNTAŞ Coğrafya öğretmeni Şanlıurfa/Birecik Yusuf İzzettin ve Sadettin Bilgin Kız A.L. 
6 Eyüp KOZAN Coğrafya öğretmeni Isparta İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
7 Serkan GÜÇ Coğrafya öğretmeni Elazığ Bilim ve Sanat Merkezi
8 Nurullah KILINÇ Coğrafya öğretmeni Kahramanmaraş Nuri Pakdil Bilim ve Sanat Merkezi
9 Ahmet Nebi TEKER  Coğrafya öğretmeni Amasya  Abide Hatun Anadolu lisesi 
10 Murat OSRAK Coğrafya öğretmeni Batman / Kozluk Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi 
11 Ahu Deniz ULUDAĞ Sosyal Bilgiler Öğretmeni Hatay/ İskenderun Bilim ve Sanat Merkezi
12 Menekşe TANĞLAY Sosyal Bilgiler Öğretmeni Bitlis Bilim ve sanat Merkezi
13 Azmi ŞENSES Sosyal Bilgiler Öğretmeni Tokat/Turhal Atatürk Ortaokulu  
14 Lemi İleri ÇOLAK Sosyal Bilgiler Öğretmeni Hatay/Avsuyu Ortaokulu
15 Zehra UZUNGENÇ Fen Bilimleri Öğretmeni İskenderun General Şükrü Kanadlı Ortaokulu
16 Berna SAVAŞÇI Fen Bilimleri Öğretmeni Şanlıurfa/Ömer Nasuhi Bilmen Ortaokulu
17 Ümüt Reşit YILMAZ Fen Bilimleri Öğretmeni Çorum/MerkezÖğretmen Salim Akaydın Ortaokulu 
18 S.Hamiyet HIZARCI Sınıf Öğretmeni Yozgat/ Çayıralan Mehmet Akif Ersoy Ilkokulu 
19 Tuğba TAÇCI Sınıf Öğretmeni Hatay/ Payas Mimar Sinan İlkokulu
20 Kazım TAŞ Sınıf Öğretmeni Mersin Toroslar Hüseyin Özer Merzeci İlkokulu
YEDEK KATILIMCI LİSTESİ
  ADI SOYADI BRANŞI İŞ ADRESİ
1 Melek Can GÖVCE Coğrafya öğretmeni Adana/Seyhan 19 Mayis And.Lisesi
2 Ömer TAŞKIRAN Coğrafya öğretmeni Kahramanmaraş/ Dulkadiroğlu Anadolu Lisesi 
3 Fuat ÇAPO Coğrafya öğretmeni HATAY / İskenderun/ ÇİB MTAL 
4 Halil Mesut BAYLAK Coğrafya öğretmeni Konya Selçuklu Yüksel Bahadır Alaylı Bilim ve Sanat Merkezi
5 Neslihan NURAL Sosyal Bilgiler Öğretmeni Hatay-Samandağ Cumhuriyet Ortaokulu
6 Bilgen BARDAKÇI Sosyal Bilgiler Öğretmeni Karaağaç Akdeniz Ortaokulu Arsuz/Hatay 
7 Mevhibe KOCAPINAR Sosyal Bilgiler Öğretmeni Hatay / İskenderun Fikret Koçak Ortaokulu 
8 Harun DAŞ Sosyal Bilgiler Öğretmeni Şanlıurfa/İmam Buhari İmam Hatip Ortaokulu
9 Fatih KILÇIK Fen Bilimleri Öğretmeni Afyonkarahisar sülümenli imam hatip ortaokulu
10 Tuba VİDİN Fen Bilimleri Öğretmeni Konya/ Şehit Mustafa Çuhadar Ortaokulu
11 SinanBÜTÜN Fen Bilimleri Öğretmeni Hatay İskenderun Bekbele Ortaokulu
12 Gökben ÇETİN  Fen Bilimleri Öğretmeni HATAY/Hüyük Ortaokulu
13 Binnur TORUN Fen Bilimleri Öğretmeni Hatay –  Kırıkhan Zeytin Dalı Ortaokulu
14 Sevcan YEŞİL Sınıf Öğretmeni Gaziantep Aslı Alevli İlkokulu
15 Fırat AYDIN Sınıf Öğretmeni Mardin/Mazıdağı Mimar Sinan İlkokulu
16 Mehmet YALIN Sınıf Öğretmeni İskenderun / Denizciler Çamlık İlkokulu 
17 Özlem EKMEN Sınıf Öğretmeni İstanbul- Pendik Şehit Ömer Öner İlkokulu